Голосів: 3

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №85" Криворізької міської ради

Бажаний рік зарахування:

Написати відгук

11-08-2021 06:08

maximov-vladimir

Переваги: прекрасный садик замечательные воспитатели и нянечки

Недоліки: нет

Коментар: нам все нравится


09-03-2018 16:03

novakola87

Переваги: Самий найкращій садок в Інгулецькому районі. Ми три садочки змінили, цей садок був четвертим. У цьому садрчку залишилися до самого випуску . В цей садок пішло потім двое молодших дітей і ще четверту саме сюди хочу зарееструвати. Завідуюча завжди привітлива, завжди запитуе за діток які вже вийшли з закладу, пом*ятає призвища та як звуть дитину. Вихователі приемні, до кожної дитини відносятся так наче це улюблина дитина. Ніколи не мае конфліктів з вихователями, не ма жодної обставини щоб не вирішити якусь проблему техенько і мирно. Ніколи не підвищують голос на дитину або на батьків (як це е в деяких садочках). В мене дитина старша ходить до 5-го класу, а все ще бігає в садочок до свого вихователя у гості. Молодша ходить у перший клас, а як побачить свою виховательку з садочка відразу біжить і обіймає її. Ми усіею сімєю дуже любимо цей садочок. Бажаємо усьому колективу цього садка Сил терпіння та здоров*я.

Недоліки: Не має недоліків.

Коментар: Найкращій садок. в Інгулецькому районі.


06-06-2015 14:06

kyzmina1995

Переваги: Зразу взяли документи, всі привітні,великий стаж праці в обслуговуючого персоналу. Персонал розмовляє на виключно українській мові. Є сайт дошкільного закладу,багато кружків, є дитячий психолог

Недоліки: Не має групи цілодобового перебування та группи короткочасного перебування. Вікна старенькі, я вважаю що в зимку буде холодно для діток.

Коментар: Від мене дит.садок не дуже далеко :)