Голосів: 10

Сумський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №13 "Купава" Сумської міської ради

Бажаний рік зарахування:

Написати відгук

27-07-2023 15:07

viktoria11081993

Переваги: Гарна територія садочку, далеко від доріг, світлі, просторі та з великою кількістю іграшок группи.

Недоліки: Не має укриття.

Коментар: Моєму синові дуже подобається садочок, в який він іде з великим задоволенням, гарні та привітливі вихователі, які завжди знають чим зацікавити дітей.


27-07-2023 14:07

kseniyababiy

Переваги: Велика, зелена і доглянута територія. Знаходиться віддалено від великих доріг, приватний сектор. Просторі, не переповненні групи. Гарний і професійний колектив.

Недоліки: Немає укриття на території садочка.

Коментар: Ми задоволені садочком і раді, що вчасно перевели заявку саме сюди. Дитина ходить із задоволенням. Проводиться багато різноманітних заходів і свят! Ніколи сумувати.Садочок без зайвого пафосу, все просто і по-домашньому. В ясельну групу ходили в "Колобок" - чудові вихователі і помічники, професійні і одночасно чуйні. Зараз ходимо в "Дзвіночок". Вихователі хоч і молоді, але дуже стараються, добрі і уважні до дітей.


27-07-2023 10:07

lubov89

Переваги: Ми були захоплені красою інтер’єру. Тут все для дітей і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У нашому садочку вихователі – справжні професіонали, знавці своєї справи і просто чудові люди. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.

Недоліки: Не має

Коментар: Краплинка найкраща!!!


27-07-2023 10:07

380660257337

Переваги: Чудовий садочок, компетентні працівники. Синочок дуже задоволений садочком. Чиста і велика територія для прогулянок.

Недоліки: Немає

Коментар: Велика подяка прекрасному колективу садочка, а особлива вдячніть вихователям та няні групи «Краплинка» ви найкращі.


26-07-2023 20:07

nkovalenko1

Переваги: Прекрасний заклад та досвідчені вихователі,помічники вихователів. Приємно дивитись на благоустрій території садочка, все охайно та красиво! Територія садочка обширна - дітям є де розгулятися. Вихователі з досвідом та повною віддачею та увагою до діток!Чудово знаходять спільну мову з дітьми, вчать віршики, пісні, таночки. Проводять заняття -вчать мислити, рахувати, вивчають планети, рослинний і тваринний світ, дають знання про нашу Україну. Звітують батькам фотками з занять. Всім задоволена і вражена, що такі люди з великим серцем і любов'ю до дітвори є вихователями наших дітей. Дуже вдячна всьому колективу садочка. Ви допомагаєте батькам ростити Великих Людей Великої Країни! Ви наші найкращі! Особлива подяка вихователям з групи Волошка ,Ромашка, Краплинка, Лілія

Недоліки: Не має

Коментар: Рекомендуємо з власного досвіду! В мене вже друга дитина відвідує цей садочок. Так тримати!!


26-07-2023 17:07

minenkoilona

Переваги: Найкращий дитячий садочок. Кваліфіковані, привітні та взагалі найкращі вихователі та персонал садочку.

Недоліки: Немає.

Коментар: Старша дитина відвідувала садочок. Велика подяка вихователям групи «Пролісок». А зараз менший син відвідує групу «Ягідка», велика вдячність Світлані Юріївні та Наталі Миколаївні за їх наснагу, терпіння.


21-12-2021 18:12

[email protected]

Переваги: Дитині подобається відвідувати садочок. Вихователі уважні, чемні.

Недоліки: Немає

Коментар: Особлива подяка вихавтельці групи "Колобок" Наталії Миколаївна. Раджу даний ДНЗ.


06-09-2020 11:09

[email protected]

Переваги: Старший ребенок ходит, очень нравиться, как раз последний год и надеюсь младший попадет к тем же воспитателям) Очень довольны Витой Сергеевной, активна, креативна, здесь молодость только в плюс) И заведущаю, методист очень хорошие, всегда открыты к общению, всегда все обсуждают с родителями, за все траты после отчитываются, видно что люди делают для сада.

Недоліки: не выявили

Коментар: Так держать


11-02-2015 15:02

olyatar

Переваги: Просторі світлі групи, вдосталь місця на майданчиках.

Недоліки: сподіваюся їх не виявити

Коментар: Дуже подобається цей садочок. Старша донька з задоволенням відвідувала його, сподіваюсь меншенькому буде так само добре. Просторі світлі групи, вдосталь місця на майданчиках.


15-09-2014 21:09

yevhenia93

Переваги: Очень хороший детский садик!!!

Недоліки: Нет!!!

Коментар: Очень хороший персонал в группе" Колобок" "Ягодка" Юлия Сергеевна, Людмила Михайловна, Лена Васильевна!!! Спасибо Вам большое за то, что Вы очень хорошо относитесь к нашим деткам!!!