Голосів: 5

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 1, центр психофізичного та інтелектуального розвитку дітей, Чернігівської міської ради Чернігівської області

Бажаний рік зарахування:

Написати відгук

16-12-2021 09:12

shamanka

Переваги: Все чудово!

Недоліки: Наші чудові вихователі не залишаться з нами а випустять наших діток із ясел в іншу группу. Та в іншій группі будуть вже інші вихователі.

Коментар: Мій синочок ходить у яслі садочоку №1 м.Чернігова з серпня місяця 2021 року. Чудові вихователі, завідувач садочку хороша, переслідує інтереси діток, що особисто для мене було вркай важливо (вже був негативний досвід в іншому саду зі старшим сином, маю з чим порівняти!) Мій маленький хлопчик в саду навчився сам себе обслуговувати, збирати іграшки, почав дуже багато говорити реченнями. Вдома син розповідає як провів день у садочку, чим займався та на ранок біжить знову в садочок до улюблених вихователів, та вже називає їх по-батькві. Дуже вдячна педколективу та завідувачу садочка за їхню не легку працю.


02-11-2015 17:11

scinukraine

Переваги: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Недоліки: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Коментар: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6 Запитання: Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як можна відстежити зібрані "добровільно" кошти в дошкільному закладі? Окрім щомісячної оплати за харчування (в середньому 150 грн.), які ще передбачені обов"язкові платежі до дитячих садочків? Справа в тому, що завідувач одного з дошкільних закладів, вимагає постійно якоїсь купівлі речей, які не мають жодного відношення ні до покращення добробуту закладу, ні до програм виховання. Навіть ремонт та оплата за роботу майстрів робився за кошти батьків. Які санкції можна застосувати до неї, як до керівника? За відповідь буде дуже вдячний. Купріяненко Олег Віталійович Відповідь: Відповідно до наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 27.03.2013 р. № 184 "Про категоричну заборону незаконного збирання готівкових коштів з батьків вихованців дошкільних, учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста та дотримання порядку отримання благодійної допомоги" прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб необхідно здійснювати виключно на добровільній основі з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку, із систематичним звітуванням про використання благодійних, спонсорських коштів перед педагогічними колективами, радами, а також піклувальними радами навчальних закладів, батьківською громадськістю. Цей наказ був доведений до відома всіх керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста та одночасно вони попереджені про персональну відповідальність за незаконне збирання готівкових коштів та матеріальних цінностей. Тому у разі наявності випадків незаконного вимагання грошових коштів з боку керівників закладів освіти міста, просимо Вас звертатися в управління освіти Чернігівської міської ради для відповідного реагування. Начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко 10 квітня 2015 р. 14:22:00


14-01-2015 14:01

hvosti4ek

Переваги: чудовий заклад як по зовнішньому інтер"єру так і в роботі з дітьми.ДІТИ АКТИВНІ,КОМУнікабельні, мають чудовий багаж знань,що інколи аж диву даєшся звідки дитина це знає-як результат бесіди-про це нам розповідали в садочку.Завідуюча знає всіх як дітей, так і батьків по іменах-знайде підхід до будь-кого-нікого не обманює,говорить чітко і конкретно-справедливо відноситься до всіх.

Недоліки: як і у всіх на сьогодні-слабке матеріальне забезпечення, тому для підтримання закладу на такому високому рівні залучаються всі,хто тільки спроможний допомогти.Відрадно те, що все,що придбане-нікуди не зникає-все стоїть на обліку.Ми привели вже других своєх дітей, а речі,що ми дарували до сих пір чудово використовуються в садку і мають пристойний вигляд.

Коментар: хотілося б, щоб як і колись, в садочку були уроки англійської мови.


04-11-2014 16:11

qesperid

Переваги: Чудовий заклад! Є басейн, гуртки з англійської та танців. Діти підготовлені до школи на всі 100%. Вміють писати, читати,рахувати. Займаються з ними дуже гарно. Вихователі доброзичливі, привітні.

Недоліки: Немає

Коментар: Старший син з задоволенням ходив у цей садочок. Сподіваюсь, і молодша донька сюди потрапить.


06-11-2013 21:11

marisha_mmm

Переваги: Отличная подготовка к школе, хорошие воспитатели, есть бассейн, ребенок ходил с радостью, а это главное

Недоліки: Нет

Коментар: Старший сын ходил в это садик, т.к. был неудачный опыт с другим д/с, тут было все наоборот: перестал болеть, в сад шли с радостью, а не со слезами, а когда пошел в школу, то у него была лучшая подготовка в классе как умственная так и психологическая. Надеюсь и младшего сюда же примут.