Голосів: 4

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №46 "Теремок" Чернігівської міської ради Чернігівської області

Бажаний рік зарахування:

Написати відгук

28-10-2021 15:10

subotina-irina

Переваги: гарні вихователі. нові вікна і дах.

Недоліки: нема

Коментар: Гарний садок, поміняні вікна, новий дах.Приємні вихователі. Внвс не велика кількість дітей в групі, це великий плюс.


02-11-2015 15:11

scinukraine

Переваги: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Недоліки: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Коментар: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6 Запитання: Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як можна відстежити зібрані "добровільно" кошти в дошкільному закладі? Окрім щомісячної оплати за харчування (в середньому 150 грн.), які ще передбачені обов"язкові платежі до дитячих садочків? Справа в тому, що завідувач одного з дошкільних закладів, вимагає постійно якоїсь купівлі речей, які не мають жодного відношення ні до покращення добробуту закладу, ні до програм виховання. Навіть ремонт та оплата за роботу майстрів робився за кошти батьків. Які санкції можна застосувати до неї, як до керівника? За відповідь буде дуже вдячний. Купріяненко Олег Віталійович Відповідь: Відповідно до наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 27.03.2013 р. № 184 "Про категоричну заборону незаконного збирання готівкових коштів з батьків вихованців дошкільних, учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста та дотримання порядку отримання благодійної допомоги" прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб необхідно здійснювати виключно на добровільній основі з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку, із систематичним звітуванням про використання благодійних, спонсорських коштів перед педагогічними колективами, радами, а також піклувальними радами навчальних закладів, батьківською громадськістю. Цей наказ був доведений до відома всіх керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста та одночасно вони попереджені про персональну відповідальність за незаконне збирання готівкових коштів та матеріальних цінностей. Тому у разі наявності випадків незаконного вимагання грошових коштів з боку керівників закладів освіти міста, просимо Вас звертатися в управління освіти Чернігівської міської ради для відповідного реагування. Начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко 10 квітня 2015 р. 14:22:00


12-11-2014 09:11

devilkmong

Переваги: Постоянные и новые развивающиеся занятия, зарядка на улице с музыкой, творческие занятия, подготовка к школе, прогулки на улице, приятный и отзывчивый коллектив воспитателей и нянечек............

Недоліки: Очень старый садик как внутри так и снаружи, но всеми силами(особенно родительскими) поддерживаем в более мение в неплохом состоянии.

Коментар: Очень хороший коллектив. Воспитатели ответственные, находят подход ко всем деткам без особых напряжений.Постоянные развивающие занятия, подготовка к школе, и очень классные утренники. Настолько умеют подготовить и дисциплинировать детей, что утренники само загляденье. Старшая ходила, сынуля ходит, и самую маленькую тоже сюда записала. Все очень классно.


16-08-2014 23:08

olesya_1981

Переваги: Хороший педагогический состав (детьми занимаются не только в группах, но и достаточно часто бывают на свежем воздухе, что хорошо для здоровья). Хорошее питание. Дополнительное развитие: танцы и английский язык.

Недоліки: Само здание детского сада построено достаточно давно и требует постоянных и периодических вложений. То же касается самих групп и детских площадок.

Коментар: Вожу старшего в этот сад и записала меньшую. Дети часто бывают на свежем воздухе + занятия с детьми по дошкольной программе (соответственно, подготовка к школе) + социальная адаптация + разнообразное питание - всё это перевешивает недостатки (устаревшее здание). Одной маме трудно дать всё это своему ребёнку дома (не говоря уже если детей двое и более), поэтому я "ЗА" детские сады!