Голосів: 7

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 39 "Тополенька" Чернігівської міської ради Чернігівської області

Бажаний рік зарахування:

Написати відгук

07-10-2021 08:10

tigernemer

Переваги: Отличный сад. Все очень познается в сравнении

Недоліки: Обеспечение сада из городского бюджета оставляет желать лучшего

Коментар: Мы до 3х лет ходили в частный сад, дождались очереди и сразу же перевелись. Ребенку очень нравится. Мне тоже. Воспитатели вполне адекватные, в чат на помощь родителям сбрасывают разную полезную инфу по мимо того, что весь день занимаються нашими чадами. Ребенок за пол года в этом саду научился больше чем за полтора в частном при том что в частном в группе у нас было всего 8 человек.


18-04-2018 13:04

artemid

Переваги: не виявили

Недоліки: не компетентні кадри

Коментар: Стояли в черзі, але до садочка не потрапили,бо інформування з будь-яких питань відсутнє(. Не рекомендую даний заклад.


06-06-2017 23:06

ekaterina.kino

Переваги: так и не узнали

Недоліки: 2 года в очереди, но так и не попали..."конверт" что ли ждут???...

Коментар: ---


30-05-2017 16:05

aksjuta

Переваги: Рядом с домом.

Недоліки: Стояла в очереди два года, но не попала в данный сад.

Коментар: Вот так бывает.


14-12-2015 13:12

galinka151264

Переваги: Підкажіть, будьласка, як нам якнайшвидше потрапити до садочка, бо були записані на 2015 рік, але не потрапили і на сьогодні в черзі 12-ті. А на офіційну роботу мені виходити в липні. І ще ж треба реабілітаційний період в садку пройти з дитиною. Які повинні бути мої дії? Дякую за допомогу!

Недоліки: на даний час немаю

Коментар: зазначено вище


02-11-2015 15:11

scinukraine

Переваги: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Недоліки: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Коментар: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6 Запитання: Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як можна відстежити зібрані "добровільно" кошти в дошкільному закладі? Окрім щомісячної оплати за харчування (в середньому 150 грн.), які ще передбачені обов"язкові платежі до дитячих садочків? Справа в тому, що завідувач одного з дошкільних закладів, вимагає постійно якоїсь купівлі речей, які не мають жодного відношення ні до покращення добробуту закладу, ні до програм виховання. Навіть ремонт та оплата за роботу майстрів робився за кошти батьків. Які санкції можна застосувати до неї, як до керівника? За відповідь буде дуже вдячний. Купріяненко Олег Віталійович Відповідь: Відповідно до наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 27.03.2013 р. № 184 "Про категоричну заборону незаконного збирання готівкових коштів з батьків вихованців дошкільних, учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста та дотримання порядку отримання благодійної допомоги" прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб необхідно здійснювати виключно на добровільній основі з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку, із систематичним звітуванням про використання благодійних, спонсорських коштів перед педагогічними колективами, радами, а також піклувальними радами навчальних закладів, батьківською громадськістю. Цей наказ був доведений до відома всіх керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста та одночасно вони попереджені про персональну відповідальність за незаконне збирання готівкових коштів та матеріальних цінностей. Тому у разі наявності випадків незаконного вимагання грошових коштів з боку керівників закладів освіти міста, просимо Вас звертатися в управління освіти Чернігівської міської ради для відповідного реагування. Начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко 10 квітня 2015 р. 14:22:00


30-01-2014 17:01

vfhbz2012

Переваги: Чудове місце розташування,педперсонал кваліфікований,творчій колектив,керівництво толерантне,вимогливе,навкруги садочка,як і в приміщенні-завжди чисто,зроблений ремонт,харчування різноманітне

Недоліки: Недоліків не виявлено

Коментар: Оформлюю вже третю дитину в цей садочок,дуже задоволена порядком,відношенням колективу до своєї роботи.Керівник відповідальна,стримана людина.