Голосів: 6

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №60 "Чебурашка" Чернігівської міської ради Чернігівської області

Бажаний рік зарахування:

Написати відгук

12-11-2021 17:11

yulkasha

Переваги: колектив, матеріально-технічне забезпечення групи, розвиток дитини

Недоліки: -

Коментар: В дитячий садок 60 перевелись в цьому році з іншого. Щиро дякуємо завідувачці Зої Михайлівні за чуйність, відповідальність, професіоналізм і бажання допомогти, за колектив, який вона підібрала. З перших днів дитина почувалась в групі (9), наче ходила вже довгий час, завдяки найкращим вихователям Наталії Миколаївні і Наталії Олександрівні, помічниці вихователів Наталії Миколаївні. Кожного дня цікаві заняття, в садочку проходять тематичні дні, діти охоче беруть участь в заходах. В групі нові яскраві меблі, багато іграшок, є живий куточок, творчо оформлені майданчики. Але найголовніше, вихователі і помічниця вихователів ніколи не підвищують голос, завжди уважно ставляться до дітей, огортають теплом і вчать доброті, повазі один до одного. Віддаючи дитину у садок, я впевнена, що з нею все буде добре.


18-12-2019 20:12

[email protected]

Переваги: Песонал

Недоліки: Нет

Коментар: Садик классный. Хорошее отношение к детям.


04-08-2018 14:08

alina.barbash

Переваги: -індивідуальний підхід до кожної дитини -привітний персона на стільки, що дитина обожнює кожного вихователя, хоча вони і часто міняються влітку -директор (Зоя Михайдівна) турбується про виходний заклад, і втілює всі принципи для достойного виховання майбутніх школярів та гордості нашої країни -садочок дуже чистий, все в ідеальному стані - пофарбовано, замінено (дитячі майданчиики мають просто ідеальну кольорову гаму, і все підібрано удже за смаком)

Недоліки: - зовсім ніяких!

Коментар: Доброго дня, Почну із загального враження - просто неперевершений садочок, дбайливі вихователі, привітні та піклуються про кожну дитину! Синок із задоволенням ходить кожного дня до дитячого садка, питає на вихідних, коли вже підемо в садок і моє серце дуже спокійне, що йому буде належна і достатня увага від вихователя. Наснаги, вам, наші дорогі вихователі! Дякуємо, що так старанно турбуєтеся про наших діток! кращого закладу не знайти! Садок №60 - найкращий, який би ми могли собі уявити


01-12-2017 09:12

kris85tina

Переваги: Садочок чистий і теплий. Дуже привітні вихователі і працівники. Сильна підготовка майбутніх школярів.

Недоліки: Не помітила.

Коментар: Дуже вдячна всім працівникам садочка. При оформленні документів не виникло жодних труднощів.Зоя Михайлівна завжди давала відповіді на питання, які виникали. Молодша дитина пішла в яслі, вихователі пригортають до себе як рідних, заспокоюють дітей, які важко адаптуються. Старший син в ортопедичній групі № 10. Вихователі з великої літери. Дитина з такою цікавістю і захватом розповідає про заняття, екскурсіїї, спортивні змагання. Дуже насичена підготовка до школи, а головне цікава. У дитини підтримується бажання вчитися.


02-11-2015 15:11

scinukraine

Переваги: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Недоліки: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6

Коментар: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/zvernennya/list/6 Запитання: Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як можна відстежити зібрані "добровільно" кошти в дошкільному закладі? Окрім щомісячної оплати за харчування (в середньому 150 грн.), які ще передбачені обов"язкові платежі до дитячих садочків? Справа в тому, що завідувач одного з дошкільних закладів, вимагає постійно якоїсь купівлі речей, які не мають жодного відношення ні до покращення добробуту закладу, ні до програм виховання. Навіть ремонт та оплата за роботу майстрів робився за кошти батьків. Які санкції можна застосувати до неї, як до керівника? За відповідь буде дуже вдячний. Купріяненко Олег Віталійович Відповідь: Відповідно до наказу управління освіти Чернігівської міської ради від 27.03.2013 р. № 184 "Про категоричну заборону незаконного збирання готівкових коштів з батьків вихованців дошкільних, учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста та дотримання порядку отримання благодійної допомоги" прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб необхідно здійснювати виключно на добровільній основі з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку, із систематичним звітуванням про використання благодійних, спонсорських коштів перед педагогічними колективами, радами, а також піклувальними радами навчальних закладів, батьківською громадськістю. Цей наказ був доведений до відома всіх керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста та одночасно вони попереджені про персональну відповідальність за незаконне збирання готівкових коштів та матеріальних цінностей. Тому у разі наявності випадків незаконного вимагання грошових коштів з боку керівників закладів освіти міста, просимо Вас звертатися в управління освіти Чернігівської міської ради для відповідного реагування. Начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко 10 квітня 2015 р. 14:22:00


25-02-2015 22:02

guculka

Переваги: Теплий, охайний, світлий садок. Харчування на рівні. Часті прогулянки на свіжому повітрі.

Недоліки: велика кількість дітей в групах (але цей недолік, думаю, зараз стосується кожного садочка).

Коментар: Даний навчальний заклад відвідувало двоє моїх дітей, наступного року піде ще й третя дитина. Загалом зауваження відсутні, дуже задоволена викладацьким складом як в ясельних групах, так і у старших діточок. Багато часу проводять на свіжому повітрі, гарно організовані святкові ранки. Дітям приділяється значна увага.