Голосів: 3

Житомирський центр розвитку дитини № 53 "АБВГДЕЙКА"

Бажаний рік зарахування:

Написати відгук

28-01-2023 20:01

dariya777

Переваги: Відсутні

Недоліки: Корупція, зарахування дітей скоріше за все відбувається не по офіційній черзі, а по рівню заможності батьків і по наявності в них "зв'язків".

Коментар: До даного закладу ми подавали заявку ще давно, стали в чергу як пільговики, були на перших місцях і повинні були в 2022 році бути зарахованими, проте нам навіть не зателефонували, не написали. Ми до садочку перед зарахуванням (перед літом) дзвонили декілька разів, нам казали чекайте - чекайте, кожен раз чекайте. Потім інших дітей зарахували, навіть тих, які в черзі стояли після нас, а нам навіть не зателефонували, не дивлячись на те, що ми самі постійно звонили і нам казали чекайте. Є підозра (і чув від інших людей), що завідувач закладом зараховує дітей лише за хабарі.


27-03-2019 12:03

[email protected]

Переваги: Садик и правда хороший, воспитатели просто чудо Алла Николаевна и Наталья Петровна группа Козачки, очень внимательные к детям, если есть какие то проблемы, всегда подойдут расскажут, много кружков, дочка в восторге

Недоліки: Из недостаков тут больше играет роль заложенная самими нами, это сбор денег, на все и про все, в других садиках столько родители не сдают

Коментар: Хорошую роль в закалке и адаптации играет бассейн, ходите регулярно и забудете о простудах


10-02-2015 18:02

svito

Переваги: Найкращий садочок у світі!!! донька ходить з превеликим задоволенням. Вихователі дуже дбають про дітей, проводять цікаві і пізнавальні заняття з дітками. особлива подяка вихователям Галині Миколаївні Толочко та Марії Анатоліївні Желановій. Це - вихователі від Бога! Наш музичний керівник,Максим Сергійович, талановитий та дуже люблячий педагог. свята. під його керівництвом, просто незабутні!

Недоліки: Немає!!

Коментар: кращого садочка не знайти.